اطلاعیه ها

اطلاعیه شهرداری منظریه در خصوص فراخوان متقاضیان احداث غرفه در ایستگاه نوروزی
بدین وسیله به اطلاع کلیه افرادی که با تسلیم درخواست متقاضی احداث غرفه در ایستگاه نوروزی شهرداری منظریه بوده اند میرساند در ساعت 13 روز پنجشنبه 15 اسفند ماه 1392 به شهرداری منظریه مراجعه نمایند.ضمنا خاطر نشان میسازد عدم حضور در این جلسه به منزله انصراف فرد متقاضی میباشد.
روابط عمومی شهرداری منظریه
*

اطلاعیه افتتاح سامانه پاسخگوی 137 شهرداری منظریه
بدین وسیله به اطلاع کلیه شهروندان وحترم شهر منظریه میرساند سامانه 137 شهرداری منظریه افتتاح شد.لذا از این پس کلیه شهروندان عزیز میتوانند هر گونه نظر،انتقاد،پیشنهاد و یا شکایت خود را در خصوص عملکرد کلیه واحدهای شهری از طریق این سامانه به مسئولان مربوطه اطلاع داده و نهایتآ ظرف مدت 12 ساعت پاسخ مناسب را دریافت دارند.
*

اطلاعیه جشنواره سبزه و سفره هفت سین شهرداری منظریه
بدین وسیله به اطلاع کلیه شهروندان محترم میرساند شهرداری منظریه در نظر دارد برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری جشنواره سبزه و سفره هفت سین نماید لذا شهروندان محترم میتوانند جهت شرکت در این جشواره آثار خود را تا تاریخ 22 اسفند ماه از ساعت 8 تا 12 به سالن فرش دستبافت شهرداری منظریه تحویل دهند
روابط عمومی شهرداری منظریه
اطلاعیه زمان حضور ماموران بازیافت جهت جمع اوری ضایعات بازیافتی در شهر منظریه بدین وسیله به اطلاع کلیه شهروندان محترم شهر منظریه میرساند ماموران بازیافت ضایعات در روزهای شنبه-دوشنبه-و پنجشنبه هر هفته از ساعت 8 صبح الی 14 عصر در سطح شهر حاضر و نسبت به جمع اوری ضایعات اقدام خواهند  نمود.

روابط عمومی شهرداری منظریه
*


اطلاعیه جمع اوری آثار هنری هنرمندان شهر منظریه به آگاهی شهروندان محترم میرساند شهرداری منظریه در نظر دارد با توجه به استقبال کم نظیر از نمایشگاه صنایع دستی ویژه دهه مبارک فجر و با توجه به کثرت اثار ارائه شده در این نمایشگاه در نظر دارد:آثار صنایع دستی و هنری شهروندان و هنرمندان شهر منظریه را در محلی در ایستگاه نوروزی واقع در ورودی شهر در معرض بازدید عمومی و فروش قرار دهد.لذا خواهشنمد است تا هنرمندان صاحب اثر در صورت تمایل هر چه سریعتر موافقت خود را به واحد روابط عمومی شهرداری منظریه اعلام دارند.


تلفنهای تماس:2282028-2283700

ضمنا شما هنرمندان محترم میتوانید از طریق سایت شهرداری منظریه موافقت خود را به آگاهی شهردار و اعضاء شورای شهر برسانید


روابط عمومی شهرداری منظریه


*

اطلاعیه ثبت نام از صاحبان صنوف


بدین وسیله به اطلاع کلیه صاحبان صنوف و شهروندان عزیز میرساند شهرداری منظریه در نظر دارد برای دومین سال متوالی نسبت به راه اندازی ایستگاه نوروزی واقع در ورودی شهر منظریه اقدام نماید لذا کلیه صاحبان صنوف و شهروندان عزیز که متقاضی احداث غرفه عرضه محصولات فرهنگی،مواد غذایی،مواد لبنی و ... در این محل میباشند لازم است حد اکثر تا تاریخ 8 اسفند ماه 1392 نسبت به تسلیم تقاضا نامه خود به واحد روابط عمومی شهرداری منظریه اقدام نمایند.


روابط عمومی شهرداری منظریه


*اطلاعیه واحد حمل و نقل و تاکسی رانی شهرداری منظریه


آیین نامه ابلاغی واحد تاکسی رانی شهرداری منظریه بدین شرح اعلام میگردد:


*از این پس هر گونه خرید و فروش تاکسیهای ویژه بدون تایید صلاحیت و اخذ مجوز لازم در این خصوص از شهرداری غیر قانونی بوده و فاقد وجاهت قانونی است.


*رانندگان تاکسی نیز حق ترک محل خدمت خود را بدون اخذ مرخصی از واحد تاکسی رانی ندارند.


*در صورتیکه هر راننده تاکسی در طول یک فصل(سه ماه) بیش از 50 نمره منفی بگیرد خودروی وی توقیف خواهد شد.


*در صورت تکرار مورد فوق الذکر بدون اخطار و ابلاغ قبلی راننده متخلف سلب امتیاز خواهد شد.


*کلیه رانندگان تاکسی موظف به نصب برچسب نرخ کورسها در خودروی خود میباشند.


روابط عمومی شهرداری منظریه


*واحد پاسخگویی به شکایات واحد تاکسی رانی شهرداری منظریه


شماره تلفن 0933022803 به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات و نیز انتقال انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان عزیز میباشد.


روابط عومی شهرداری منظریه


***