سیدعلی مرتضوی شهردار منظریه در جلسه ستاد اربعین شهرستان که با حضور فرماندار و معاونین ایشان،بخشدار و روسای ادارات شهرستان در فرمانداری برگزار گردید، با اعلام این خبر افزود،امسال همانند سالیان گذشته در ایام راهپیمایی عظیم اربعین سرور و سالار شهیدان دو موکب با نامهای موکب شهدای شهر منظریه به مدیریت آقای حبیب الله کریمیان و موکب انصار الحسین(ع) شهر منظریه به مدیریت آقای علی عزیزالهی به کربلای معلا اعزام خواهند شد.
وی افزود این دو موکب که با همت هیئات مذهبی شهر،خیرین و مردم مومن و ولایت مدار شهر و همکاری شهرداری منظریه آماده شده اند،انشالله روز جمعه ۱۲ مهرماه،به شهر کربلای معلا اعزام خواهند شد و پس از استقرار در جوار حرمین شریفین به عزاداران آقا اباعبدالله حسین(ع) خدمت رسانی خواهند کرد.
مرتضوی گفت این دو موکب از ۱۹ الی ۲۹ مهرماه به مدت ده شبانه روز،روزانه یکهزار پرس غذای گرم در قالب صبحانه،نهار و شام و پانصد نفر اسکان در خدمت عزاداران آقا اباعبدالله الحسین(ع) در شهر کربلا خواهند بود.
شهردار منظریه گفت،به برکت حضور این دو موکب طی سالیان گذشته هزاران نفر از مردم شهرستان شهرضا بالاخص شهر منظریه در مراسم عظیم راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کردند.
مرتضوی در پایان افزود،پس از استقرار این دو موکب در کربلای معلا آدرس دقیق آنها از طریق رسانه ها به سمع و نظر مردم خواهد رسید تا بتوانند از خدمات این مواکب در ایام اربعین استفاده کنند.