سیدعلی مرتضوی شهردار منظریه در حاشیه مراسم تقدیر از پرسنل واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی به مناسبت روز ایمنی و آتش نشان از راه اندازی سامانه تلفنی ۱۲۵ در شهر منظریه خبر داد.
وی گفت:در راستای خدمات مطلوب در حوزه آتش نشانی و امداد و نجات سامانه تلفنی ۱۲۵ بروی تلفن های ثابت شهر منظریه فعال شد و از این پس شهروندان شهر منظریه در صورتی که از تلفن ثابت با شماره ۱۲۵ تماس بگیرند مستقیما اپراتور مستقر در شهرداری منظریه پاسخ گو خواهد بود.
مرتضوی در ادامه گفت:تا قبل از راه اندازی این سامانه هر تماس با شماره ۱۲۵ از تلفن ثابت در شهر منظریه به سازمان آتش نشانی شهرداری شهرضا متصل میشد و در صورت لزوم اعزام نیرو جهت عملیات امداد و نجات،اپراتور مستقر در سازمان آتش نشانی شهرداری شهرضا با آتش نشانی شهرداری منظریه تماس میگرفتند که این امر باعث اتلاف زمان حداقل ۵ الی ۱۰ دقیقه ای در اعزام نیرو میشد.
شهردار منظریه گفت:فعال شدن سامانه ۱۲۵ در شهر منظریه ،در صرفه جویی زمان و اعزام نیرو در کوتاهترین زمان ممکن کمک شایان و قابل توجهی خواهد کرد.
مرتضوی در پایان گفت:شهروندان در صورت بروز هر گونه حادثه و نیاز به کمک،ضمن حفظ خونسردی خود،میتوانند از تلفن ثابت با شماره ۱۲۵ تماس حاصل نمایند.