شروع بکار پروژه بزرگ تعویض،بهسازی و نوسازی شبکه فرسوده آب شرب شهر منظریه.
سیدعلی مرتضوی شهردار منظریه با اعلام این خبر افزود با پیگیری های چندین ساله شهرداری و شورای اسلامی شهر منظریه و همت اداره آب و فاضلاب استان و شهرستان،مبلغ بیست میلیارد ریال به پروژه تعویض،بهسازی و نوسازی شبکه آب شرب شهر منظریه در سال ۹۸ تخصیص داده شد و عملیات اجرایی این پروژه مهم و حیاتی آغاز گردید.
شهردار منظریه در ادامه گفت: بدلیل فرسوده بودن شبکه آب شرب شهر،درطول سال شاهد ترکیدگی لوله آب در معابر اصلی و فرعی شهر بودیم که علاوه بر هدر رفت آب،خسارات هنگفتی برای ترمیم معابر و خسارات ناشی از آن به زیرسازی و آسفالت معابر وارد میشد،که خوشبختانه با اجرای این پروژه،مشکلات فوق مرتفع خواهد شد.
مرتضوی در ادامه اشاره کرد:با نوسازی شبکه توزیع آب شرب،مشکل افت فشار آب در تابستان و همین طور کیفیت آب شرب شهر نیز بسیار بهتر از قبل خواهد شد.
مرتضوی در ادامه گفت:با اجرای این پروژه لوله اصلی انتقال آب شرب به طول بیش از ۶ کیلومتر در بلوار اصلی با لوله جدید تعویض و لوله قبلی از مدار خارج خواهد شد.
شهردار منظریه در پایان از صبر و شکیبایی شهروندان بابت مشکلات پیش آمده در تردد آنان بابت اجرای این پروژه عذر خواهی کرد و ابراز امیدواری نمود این پروژه تا اواخر آذر ماه تکمیل خواهد شد.